Novinky
Změny a zlepšování

V loškém roce jsme se snažili o několik vylepšení. Rekonstruovala se střecha, keramická dílna, přikoupili jsme i přistýlky, matrace a pohodlnější pohovku. :) Letos přibyl i nějaký nový nábytek, drobné vybavení...

více

Služby a ceník

Úvod Služby a ceník

 

Ubytování (vybavení)Nabízíme ubytování v poklidném prostředí Chřibska.

K dispozici je plně vybavená kuchyň (elektrický sporák, varná konvice, lednice, nádobí, myčka), mycí koutek jako součást předsíně, obývací pokoj jako součást jídelny (televize, cd přehrávač, radiobudík) včetně postele, samostatný pokoj se 2 lůžky, posezením a úložnými skříňkami.

Dále nabízíme prostory "krbovny", kde je kuchyňský koutek, rozkládací pohovka a samozřejmě krb. :) Wc a sprchový kout, které jsou společné pro celé ubytování.


(K dispozici jsou 3 lůžka, jedna rozkládací pohovka pro 1-2 osoby a matrace.)


Jdeme s dobou a je tu také WIFI připojení! :) 

Po domluvě je možné využít keramickou dílnu, v zahradní části pak gril, bazén nebo přístřešek, kterému pracovně říkáme "akvárko", jelikož je celý prosklený.


Součástí domu je i sklep, kde lze chladit lahodné moky, případně uschovat v předsklepí vaše drahocené cyklostroje apod.

( V celém domě se chodí v obuvi, pouze v odpočinkové zóně nosíme papučky, které vám milerádi taky poskytneme. Pokud si však na toto pohodlí nepotrpíte, zlobit se nebudeme, ale pak přebíráte zodpovědnost za případný "svinčík". Děkujeme za pochopení :) ) 

 

Pokud v popisu postrádáte jakékoliv nezbytné informace, neváhejte nás kontaktovat!

Budeme se těšit na vaši brzkou návštěvu!


Domeček podléhá neustálé rekonstrukci. V letošním roce jsme opravili fasádu, minulý rok střechu. Chceme, aby sloužil a bylo v něm co nejlépe, proto je pořád co zlepšovat. :)


Pro zájemce je po domluvě možnost vyhotovit si nějaký výrobek z keramiky (při dlouhodobém pobytu) nebo absolvovat krátký kurz na hrnčířském kruhu (platí od 15 let věku).Kouření je v celém objektu zakázano, stejně jako rozdělávat otevřený oheň. Prostor pro kouření je vyhrazen.

Ostatní pokyny jsou vyvěšeny v prostorách ubytování.

 

Zajímavosti v okolí

Vzpomeňme bezpočet aktivit po okolí. Kupříkladu hrad Buchlov (obrázek), zámecký park a zámek v Buchlovicích, lázně Leopoldov, poutní místo Velehrad, Kovozoo ve Starém Městě, vinné cyklostezky napříč Jižní Moravou v oblasti Uherskohradišťska, Aquapark v Uherském Hradišti nebo Uherském Brodě a mnoho dalšího.

Je zde tedy možnost pěší i cyklo turistiky.


V obci se nachází hospůdka, kde si lze dát kromě piva třeba i pizzu (polotovar). Nejbližší obchod, pošta a lékárna se nachází v obci Boršice, vzdálené 2 km. Nejbližší bankomat je v obci Buchlovice, vzdálený 8 km. Směnárna je kupříkladu v OD Tesco v Uherském Hradišti.

Ceník

Minimální délka pobytu jsou 2 noci

 

390 czk (15 eur) / za osobu  od 1. 1. 2020 - 30. 4. 2020

                                                od 1. 11. 2020 - 31. 12. 2020   

500 czk (19 eur) / za osobu  od 1. 5. 2020 - 31. 10. 2020

  

Plus jednorázová vratná kauce* ve výši 1000,-Poplatek za přistýlku je 5 eur/130 czk


Děti do 3 let mají pobyt zdarma.

 

 

 

Údaje pro platbu na účet v rámci rezervace předem jsou: 

 

číslo účtu: 2600395607 kód banky: 2010 (Fio)

variabilní symbol: 962019


*v případě poškození majetku tato částka nebude vrácena


Pokud máte jakékoli nejasnosti, obraťte se na nás přes kontaktní formulář nebo telefonicky.